SAM_0108.JPG
SAM_2252.JPG

Nábor na sezónu 2011 - 2012 !!!

V nové sezóně 2010 - 2011 překvapí aerobik Opolany spoustou novinek!!!

Od září má aerobik Opolany další trenérku - Katku Škardovou. Katka bude trénovat dětský aerobik (tedy naše nejmenší zlatíčka) a částečně i závodní tým 1. Dále povede jednu hodinu aerobiku pro ženy.

Další novinka je rekonstrukce suterénu - a tedy naše další tělocvična.. zde budou probíhat tréninky závodních týmů, a dětského aerobiku.

a poslední z největších novinek... nové lekce Indor cyclingu (Spinningu). Lekce budou 3x týdně 2x s Klárou a 1x s Míšou. Celkem máme 10 kol + 1 instuktorské.

NOVINKA PRO FANCLUB!!!!

!!!Nové LOGO!!!

potisk vlastních třiček, tílek atd....

cena 150Kč !

(stačí donést věc, kterou butete chtít potisknout - nejlépe černé barvy + 150Kč)

Aerobik tým ženy -

tým složený z žen od 18 - 50 let, které se nebojí legrace a mají odvahu vystoupit v týmové sestavě na veřejnost, a závody. Na sezónu 09/10 jsou v plánu asi tři vystoupení a troje závody... tento tým bude mít určitě veliký uspěch, a veškerou podporu od holek :)

Držíme Vám ženy palečky :-*

Dětský koutek pro Vaše zlatíčka při hodinách aerobiku pro ženy

MINI Team skupinová soutěž - Kralupy n.VL. 5.4.09

Tyhle závody byly trošku náročnější, hlavně proto, že byly druhé v jeden víkend. Takže jsme na ně jeli všichni hrozně zničení a unavení. Přes všchny komplikace ze začátku, to ale nakonec dopadlo všechno docela dobře... Divošky si odvezly medaile jako "za 1.místo" (všichni v té kat. byly jako na 1.místě), Pink Girls 3.místo (jako holky u mě jste byly první, a byly jste fakt nejlepší!!!) ze 6.týmů. No a Hůlky byly na 1.místě ze 6.týmů?!. Super!!!

Ale nějvětší sranda a zážitek byla cesta domů vlakem s nejstaršíma holkama jo a s tou paní ve vlaku... žejo???

!!!!!Foto v galerii!!!!!

4.4.09 - skupinové závody Praha - Žij pohybem

Na tyhle závody jsme jely překvapivě v plné sestavě, zůčastnily se všechny čtÿři týmy.. Divošky, Hůlky, Pink Girls i Its my life... (jen jedna Divošky chyběla..).

Ale asi poprvé jsem byla maximálně spokojená s výkonem všech čtyř týmů... Holky to zacvičily s úžasným výrazem, a energií, a za to si také odvezly super umístění... Pink Girls 5.místo, Its my life 3.místo, Neposedné hůlky 3.místo, a Divošky stály poprvé na bedně - 1.místo! Všechny si odvezly medaile a drobné dárky, ale dostaly ještě jeden krasný dárek... panenku, nemohly se dohodnout, kdo si jí odnese domů, a tak se dohodly, že udělají radost dětem v dětském domově a panenku tam tedy pošleme.. Snad jim udělá radost, jako holkám jejich první 1.místo... :)

!!!!!Foto v galerii - videa!!!!

24.1.2009 - Skupinové závody Žij pohybem Kutná Hora

Tak tohle byly naše první skupinové závody v roce 2009. Za Aerobik Opolany se zůčastnily všechny čtyři skupiny, i když kvůli nemoci a horám se holčiny nesešly v plné sestavě, (trošku to bylo znát na našem výkonu...) Ale přes to všechno jsme dopadly myslím docela dobře...

V kategorii 5-7 let závodily Nastěnky a odnesly si domů 3.místo!

(Natálka Kratochvílová, Valča Soóky, Anetka Korecká, Kája Eliášová, Míša Vávrová)

V kategorii 8-10 let závodily Neposedné hůlky a vyhráli také 3.místo (Monika Dohnalová, Maruška Vejborná, Štěpánka Šamšová, Maruška Macurová, Míša Marešová, Radka Eliášová, Verča Krupková)

V kategorii 11-14let jsme měli dva týmy: Its my life - 2.místo (Verča Dohnalová, Terča Dobřichovská, Lucka Beranová, Káťa Outlá, Lucka Svobodová, Ála Vejborná, Markétka Růžičková) a Pink girls 4.místo (Zuzka Tomášová, Rebeka Koršinská, Žanďa Soóky, Ála Vejborná, Terča Dobřichovská, Lucka Svobodová)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!fotodokumentace v galerii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

13.12.2008 V.ročník Vánočního maratonu Opolany

V sobotu se konal v Opolanech už pátý ročník Vánočního maratonu. Myslím, že se letos vydařil. Soutěžící se docela sešli, diváci se postarali o příjemnou atmosféru, bylo hodně jídla, pití, děvčata vyhrála díky našim sponzorům mnoho krásných a hodnotných cen... Takže byl snad každý spokojen a o to šlo...