Malé detaily tvoří velká vítězství...
brezen2012_blok2_115.jpg
brezen2012_blok1_151.jpg
brezen2012_blok1_062.jpg
SAM_2028.JPG
DSCN2501.jpg
SAM_2175.JPG
SAM_2229.JPG
bbb.JPG
S630d0008.JPG
S6300d040.JPG
SAM_0108.JPG
SAM_2252.JPG
Mravenečci

Mravenečci

Vávrová Michaela, Hamáčková Lucie, Macurová Vendulka, Loskotová Martina, Šlehubrová Kristýna, Hněvsová Eliška, Kraftová Johana, Němečková Natálie, Hručková Anita, Loskotová Kamila. 

Umístění:

1.místo - Velká cena Kutné Hory 8.5.2010

4.místo - Zlatý pohár Hradec Králové 2.5.2010

2.místo - Poděbradská brána 18.4.2010

2.místo - Mini Teams Kralupy n.Vl. 17.4.2010

1.místo - Dance CUP Čelákovice 10.4.2010

6.místo - Žij Pohybem Praha 3.4.2010

Vojandy

Vojandy

Novotná Lenka, Kratochvílová Natálie, Červinková Eliška, Soóky Valerie, Váňová Anna, Korecká Aneta, Eliášová Karla, Pamánková Natálie, Kraftová Johana.

Umístění:

Cena za nejlepší choreografii - Plzeňský Aerobic CUP 12.6.2010

2.místo - Plzeňský Aerobic CUP 12.6.2010

1.místo - Basic Aerobic Team Show Pardub.23.5.2010

3.místo - Velká cena Kutné Hory 8.5.2010

1.místo - Zlatý pohár Hradec Králové 2.5.2010

1.místo - Poděbradská brána 18.4.2010 

3.místo - Mini Teams Kralupy n.Vl. 17.4.2010

1.místo - Dance CUP Čelákovice 10.4.2010

3.místo - Žij pohybem Praha 2.závod 3.4.2010

3.místo - Žij Pohybem Praha 1.závod 16.1.2010

2.místo - Žij Pohybem Praha zkušební závod 14.11.09

Letem zlatým časem

Letem zlatým časem

Vejborná Alena, Koršinská Rebeka, Macurová Marie, Šamšová Štěpánka, Soóky Žaneta, Eliášová Radka, Krupková Veronika, Dohnalová Monika.

Umístění:

3.místo - Velká cena Kutné Hory 8.5.2010

2.místo - Zlatý pohár Hradec Králové 2.5.2010

2.místo - Poděbradská brána 18.4.2010

10.místo - Mini Teams Kralupy n.Vl. 17.4.2010

3.místo - Dance CUP Čelákovice 10.4.2010

7.místo - Žij pohybem PHA 3.4.2010

6.místo - Žij Pohybem PHA zkušební závod 14.11.09

Mini Team - Sveet kisses

Mini Team - Sveet kisses

Novotná Lenka, Kratochvílová Natálie, Červinková Eliška

Umístění:

2.místo - Plzeňský Aerobic CUP 12.6.2010

3.místo - Velká cena Kutné Hory 9.5.2010

1.místo - Mini Teams Kralupy n.Vl. 17.4.2010

1.místo - Zlatý pohár Náchod 28.3.2010 

 

Mini Team - Rainning man

Mini Team - Rainning man

Soóky Žaneta, Koršinká Rebeka, Vejborná Alena

Umístění:

4.místo - Velká cena Kutné Hory 9.5.2010

2.místo - Zlatý pohár Náchod 28.3.2010 

Divošky po 30 letech :)

Divošky po 30 letech :)

Karla Kalincová, Iva Vávrová, Iva Korecká, Jana Sobotová, Simona Pamánková, Irena Kratochvílová, Bohumila Kratochvílová, Klára Sobotová, Daniela Novotná

Umístění:

6.místo - Žij pohybem Praha 2.závod 3.4.2010

3.místo - Žij pohybem Praha 1.závod 16.1.2010

Mini Team - Stuhy

Mini Team - Stuhy

Alena Vejborná, Rebeka Koršinská, Lucie Svobodová, Žaneta Soóky

Umístění:

2.místo - Tříkrálový aerobik Kutná Hora 9.1.010

Hlasujte pro nejlepší nový název aerobiku... -

Aerobik Opolany (686 | 25%)
Rock and roll

Rock and roll

Mini team - MČR 2011

Mini team - MČR 2011

Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one